1. W ramach Kongresu Eucharystycznego bardzo serdecznie zapraszam poszczególne grupy na spotkania związane z tym wydarzeniem w naszym dekanacie. Bliższy plan wydarzeń w naszych ogłoszeniach.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona będzie na diecezje i seminarium duchowne.
    Bóg zapłać za składane ofiary.
  3. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do uroczystego przeżycia sakramentu bierzmowania. Młodzieży, rodzicom, p. Organiście.
  4. W piątek o godz. 15.00 zapraszam osoby chętne z klas III i IV na Koronkę do Miłosierdzia Bożego w salce domu parafialnego.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła i jego obejścia. Do sprzątania w sobotę o godz. 8.00 zapraszam Parafian z ul. Częstochowskiej i Leśnej.