XI Niedziela Zwykła 16.06.2024

  • 7.00 – Do Mił. Bożego za ++ Marię i Jerzego Krawczyk ++ rodziców Albinę i Karola Myrcik, Paulinę i Wiktora Krawczyk ++ rodzeństwo ++ z pokrewieństwa
  • 9.00 – Do Mił. Bożego za + męża Engelberta Smolin + teściów Klarę i Jana + Łucję Kampa ++ z pokrewieństwa Smolin, Kampa
  • 10.30 – Za + Alojzego Siwy ++ rodziców Marię i Józefa Siwy, Józefę i Jana Myrcik ++ dziadków i z pokrewieństwa
    Chrzest: Igor Cuglowski
  • 15.00 – Nieszpory niedzielne
  • 15.30 – Za + ojca Piotra Brol + brata Roberta + Elżbietę Emanuela + Jolantę Gerarda Brol ++ z pokrewieństwa

 

Poniedziałek 17.06.2024

  • 7.00 - Do Mił. Bożego za ++ dziadków Wandę i Bernarda Szymik oraz Gertrudę i Franciszka Misiuda + Elżbietę Szymik, Edwarda Niglus + córkę Weronikę, ++ ks. Czesława, Leona i Huberta + Zbigniewa Puszcz

 

Wtorek 18.06.2024

  • 18.00 – I int.: Do Mił. Bożego za ++ rodz. Stefanię i Jana Sirek ++ dziadków ++ z pokrewieństwa + Andrzeja Zaleśny + Józefa Dyrcz i za dusze w czyśćcu cierpiące
    II int.: Za + syna Wojciecha + męża Gerarda r. śm. ++ teściów, rodziców Annę i Jerzego Gruszka

 

Środa 19.06.2024

  • 7.00 – Za + Andrzeja Gajzner + żonę Małgorzatę + syna Dariusza ++ rodziców, braci ++ z rodzin Podstolec, Gajzner

 

Czwartek 20.06.2024

  • 17.00 – I int.: Za + ojca Pawła Mzyk z okazji ur ++ rodziców Marię i Jerzego Masoń ++ dziadków ++ z pokrewieństwa
    II int.: Za + Bronisławę Prandzioch 3 r. śm ++ z pokrewieństwa
    III int.: Do Mił. Bożego za + brata w 10 r. śm + mamę, dziadków + męża + z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Piątek 21.06.2024

  • 7.00 – Za + parafian i dobrodziejów parafii
  • 9.00 – Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej dziękując za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. w intencji uczniów, dyrekcji, nauczycieli, wychowawców i pracowników naszej szkoły z okazji zakończenia roku szkolnego

 

Sobota 22.06.2024

  • 7.00 – Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej dziękując za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i bezpieczeństwo na czas pielgrzymki w intencji pielgrzymów naszej parafii i ich rodzin.
  • 18.00 – I int.: Do Mił. Bożego za ++ rodziców Mariannę i Józefa Koziołek ++ Alfonsa, Zofię i Wiktora Filipczyk ++ dziadków ++ z rodzin Koziołe, Filipczyk, Kolczyński i za dusze w czyśćcu cierpiące
    II int.: Za + Jana Bełkot na pam. ur. ++ rodziców, teściów ++ z pokrewieństwa

 

XII Niedziela Zwykła 23.06.2024

  • 7.00 – Do Mił. Bożego za + mamę Jadwigę Podgórną 2 r. śm ++ jej braci z żonami ++ dziadków Wiktorię i Franciszka Spałek ++ Edytę i Alojzego Podgórny + teścia Jana Mańka + Jana Kudełko i za dusze w czyśćcu cierpiące
  • 9.00 – Do Bożej Opatrzności MB i Anioła Stróża w int. Marysi Świerc z okazji 4 r. ur. prosząc o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny
  • 10.30 – Za ++ Gertrudę i Józefa Dziemba + Gertrudę i Bernarda Macha ++ z pokr. Bureza, Dziemba i Macha
  • 15.00 – Nieszpory niedzielne
  • 15.30 – Za + ojców Tadeusza Majchrzak, Tymoteusza Sowa z wsp. ++ dziadków Majchrzak, Sowa, Pilarski, Zarzuliński i za dusze w czyśćcu cierpiące
    Roczek: Klara Bralich
    Chrzest: Milan Ryczewski