W piątek uroczystość ku czci MB Fatimskiej. Różaniec Fatimski o godz. 17.15. Msza zbiorowa ku czci MB Fatimskiej o godz.18.00, na którą przynosimy świece. Zapraszam do udziału.

Msza Fatimska 13.10.2023

 1. Do B. Op. i MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą B. opiekę dla mnie oraz o B. bł. dla dzieci z rodzinami i dary Ducha Św. dla wnuczek.
 2. Do MBF z podz. za otrzymane łaski i zdrowie z prośbą o dalszą Bożą opiekę i zdrowie dla całej rodziny.
 3. Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla rodziny Czupała i Przywara.
 4. Do B. Op. za wstawiennictwem MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą Bożą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla rodzin Skolik, Weintrit, Rzepka, Kałuża, Hadyk, Swoboda, Podgórna.
 5. Do Bożej Op. i MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o przemianę serc, prosząc o miłość do Pana Boga, wiarę, zdrowie i potrzebne łaski wiadome Panu Bogu.
 6. Za przyczyną Matki Bożej, do Bożego Miłosierdzia, z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalszą Bożą opiekę, zdrowie, dary Ducha Świętego, w intencji rodzin Myrcik i Kapol, a także wszystkich bliskich, powierzonych nam w modlitwie i o nawrócenie zatwardziałych grzeszników.
 7. Do MBF i MBR z prośbą o Bożą opiekę i zdrowie dla rodzin Bula, Wróbel, Bogacki oraz dary Ducha Świętego dla wnuków.
 8. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla rodzin Lisiecki, Skiba, Hampel, Grochowina.
 9. Do MB i MB Fatimskiej z podziękowaniem za wszelkie dobro, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji rodzin Żuk, Gwóźdź i Hankus.
 10. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę i zdrowie dla rodz. Romańczyk.
 11. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opatrzność dla Macieja, Pawła i Karoliny.
 12. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodzin Gorol, Urzędniczok i Machoń.
 13. Do Bożej Op. za wstaw. MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. bł., zdrowie i opiekę w int. Teresy i Jana Walenta oraz o B. bł. dla dzieci z rodzinami i dary Ducha Św. dla wnuków.
 14. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski, zdrowie, prosząc o dalszą opiekę dla rodzin Myrcik, Podstolec i Klecha.
 15. Do MBF z prośbą o powrót do zdrowia Marcina.
 16. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodz. Kandzia, Kuder, Sęk, Warzyc.
 17. Do Chrystusa Dobrego Pasterza za wst. MBF z prośbą o opiekę i zdrowie w int. ks. Krzysztofa, ks. Jerzego, ks. Adama, ks. Łukasza, ks. Edwarda, ks. Michała, ks. Eugeniusza, ks. Bartłomieja, ks. Patryka.
 18. Do Bożej Op. przez Matkę Bożą Fatimską z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla ks. proboszcza Krzysztofa, ks. seniora Jerzego, ks. proboszcza Rudolfa, ks. seniora Lucjana, ks. Adama, ks. Krzysztofa, ks. Łukasza, ojca Teofila, ks. Rafała.
 19. Do Bożej Op. przez Matkę Bożą Fatimską za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Matyldy i Stefana oraz dzieci z rodzinami.
 20. Do Bożej Op. i MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o przemianę serc, prosząc o miłość do Pana Boga, wiarę, zdrowie i dary Ducha Św. dla wnuka Franka.
 21. Do MBF z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Bożą opiekę, zgodę dla rodzin Brol, Jarecki, Marszałek, Nier, Pacud, Dulski.
 22. Do Bożej Op. za wstaw. MBF z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą Bożą opiekę i zdrowie dla rodziny Gerarda Piełot, Hutsch.
 23. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę dla młodych małżeństw z rodzin: Siekaczek, Żuk, Pyrek, Grund, Ledwoń.
 24. Do MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. bł. i zdrowie dla całej rodziny oraz dary Ducha Św. dla wnuków i prawnuków i do św. Krzysztofa z podzięką i prośbą o dalszą opiekę dla wszystkich kierowców.
 25. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie dla mamy Eufrozyny oraz rodzeństwa z rodzinami.
 26. Do MBF z prośbą o zdrowie i łaski dla chrześnicy Katarzyny.
 27. Do MBF z podz. za otrzym. łaski, zdrowie i opiekę z prośbą o dalsze B. bł. w int. rodzin Nancka, Janta i Cogiel.
 28. Do MBF z podz. za otrzym. łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Św. dla Michała Buchenfeld i całej rodziny.
 29. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie z prośbą o dalszą opiekę dla mnie, córki z rodz. oraz dary Ducha Św. dla wnuka.
 30. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i nieustającą opiekę Matki Bożej dla córek, wnuków i prawnuków.
 31. Do Mił. Bożego za wst. MBF z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla córek i dary Ducha Św. dla wnuków z rodziny Rykała.
 32. Z podz. za odebrane łaski w intencji rodzin Kucharczyk, Rykała, Klyta, Bryła, Giza, Irek, Pawletko, Brol.
 33. Do B. Op. i MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. bł. i zdrowie dla rodzin Prandzioch i Czernecki.
 34. Do B. Op. i MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla rodz. Sklorz, Strach, Krawczyński, Siwek oraz dary Ducha Świętego dla wnuków.
 35. Do B. Op. za wstawiennictwem MBF z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodz. Bartosik, Matusik.
 36. Do MBF z podziękowaniem za szczęśliwy przebieg operacji wnuczki Leonii i o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i nieustającą opiekę w dalszym życiu.
 37. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i nieustającą opiekę dla rodz. Pluta, Wojsyk, Burek.
 38. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opatrzność dla Oliwii, Leny, Karoliny, Miłosza i Nikodema.
 39. Za wstaw. MBF, z prośbą do Bożego Mił. za wszystkich żyjących z całej rodziny i całego pokrewieństwa rodzin: Mzyk, Froch, Polk, Pietruszka, Zyska, Macioszek, Pluta, Podbiół, Kowalski, Wolnik, Suchanek, Burzyk, Wywiał, Dróżdż, Skowronek, Nowak, Małysa, Maroszek, Giza, Kucharczyk, Mowok, Lubański, Głowoc, Maruszczyk, Banduch, Lipiński, Matyl, Katryniok, Jędryka, Skomudek, Brol, Gawron, Czaja, Wacławek, Świtała, Machwitz, Bula, Wolny, Augustyniak oraz o nawrócenie.
 40. Do MBF o dary Ducha Św. dla wnuczek Hani, Zosi, Marty.
 41. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Justyny i Stanisława z ok. rocznicy ślubu.
 42. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i nieustającą opiekę na dalsze życie oraz wytrawnie w wierze.
 43. Do MBF z podzięką za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o dalsze dla rodz. Kucharczyk, Klabis, Piełot, Gałka, Brdąkała i Gajzner oraz o dary Ducha Św. dla wnuczek Laury i Sandry.
 44. Do Bożej Op. i MB Różańcowej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji mamy Marty z okazji 89. rocznicy urodzin oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla dzieci, wnuków i prawnuków.
 45. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie z okazji 80. Rocznicy urodzin w intencji Adelajdy Lysik.
 46. Do MBF z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą dla Martyny i Jakuba.
 47. Do MBF w intencji mamy Jadwigi, synowej Patrycji, męża Henryka, Grzegorza i Anny.
 48. Do MBF i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, prosząc o dalszą opiekę i zdrowie z ok. urodzin córki Sonii i wnuka Franciszka.
 49. Do MBF i Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, prosząc o dalszą opiekę i zdrowie dla rodz. Pietruszka, Sukiennik, Piekarski oraz o dary Ducha Św. dla Kuby, Franka, Zosi, Ewy i Łukasza.
 50. Do Bożej Op. i MBF z podziękowaniem i prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla całej rodziny Glomb.
 51. Do MB i MBF prosząc o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wnuczki Mileny w 18-lecie urodzin.
 52. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie w intencji Teresy z okazji 90. urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla dzieci, wnuków i prawnuków.
 53. Do Bożej Op. za wstaw. MBF z podziękowaniem za wszystkie łaski oraz z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla Karoliny i Jakuba.
 54. Do MBF z prośbą o zdrowie, opiekę i Boże błogosławieństwo dla Gabrieli.
 55. Do Mił. Bożego i MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie w intencji małżonków Anny i Jana w 50. Rocznicę ślubu, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
 56. Do MBF i Matki Bożej Uzdrowienia Chorych z podziękowaniem za szczęśliwy przebieg operacji i łaskę powrotu do zdrowia w intencji Anny.
 57. Do MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla solenizantów.
 58. Do MBF z podz. za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o dalszą opiekę i dary Ducha Św. dla wnuków.
 59. Do MBF z podz. za zdrowie i z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla mnie oraz dzieci z rodzinami.
 60. Do MBF z prośbą o łaskę nawrócenia dla wnuczki.
 61. Do MBF z podz. za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo z okazji 50 – tej rocznicy ślubu Haliny i Edwarda i Boże błogosławieństwo dla córki Natalii i wnuka Franka.
 62. Do Bożej Op. i MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dary Ducha Św. z okazji 18. urodzin Jakuba oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
 63. Do Bożej Op. i MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny.
 64. Do MBF z podziękowaniem za 80 lat życia Marianny Janik, z prośbą o dalsze zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i nieustającą opiekę Matki Bożej.
 65. Do MBF z podziękowaniem za zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i nieustającą opiekę Matki Bożej dla rodzin: Janik, Śledziona, Szymczyk, Jura, Gontarz i Zienkiewicz.
 66. Do MBF z podziękowaniem za dotychczasowy okres studiów i z prośbą o dalsze zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i nieustającą opiekę Matki Bożej dla wnuczki Asi.
 67. Do MBF z prośbą o dobry wybór Polaków w najbliższych wyborach do: Sejmu, Senatu i w Referendum.
 68. Do MBF z podziękowaniem za zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i nieustającą opiekę Matki Bożej z okazji Dnia Edukacji Narodowej dla: nauczycieli, emerytowanych nauczycieli, księży, katechetów, pracowników obsługi wraz z wszystkimi emerytowanymi obsługi szkoły i przedszkola.
 69. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodzin: Machoń, Heryk, Urzędniczok oraz Gorol.
 70. Do MBF i MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji małżonków z okazji 35. rocznicy ślubu oraz o zdrowie i dary Ducha Św. dla wnuka.
 71. Do MBF z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Ewy i Piotra z okazji 30. rocznicy ślubu i o zdrowie dla całej rodziny.
 72. Do MBF, Matki Bożej Uzdrowienia Chorych o zdrowie dla męża i dla mnie, o zdrowie dla dzieci z rodzinami oraz o zdrowie dla ks. proboszcza Krzysztofa i ks. seniora Jerzego.
 73. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Darii, Krzysztofa, Bartosza, Macieja.
 74. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie dla mnie, męża i synów z rodzinami.
 75. Do MBF o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla rodzin Sitek, Grobara, Ptak, Ledwoń, Mośny.
 76. Do Mił. Bożego i MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie w ciągu 35. lat małżeństwa, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w intencji Lucyny i Andrzeja oraz całej rodziny.
 77. Do MBF z podz. za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o dalszą nieustającą opiekę i zdrowie dla rodz. Krawczyk, Brol, Wojsyk, Maruszczyk.
 78. Do MBF i MB Uzdrowienia Chorych z prośbą o powrót do zdrowia w intencji chorej kol. Doroty.
 79. Do MBF o potrzebne łaski Boże. ,,Jezu, Ty się tym zajmij”
 80. Do MBF z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Św. i opiekę Anioła Stróża dla Bartka i Franka.
 81. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o dalszą opiekę Bożą oraz o błogosławieństwo Boże dla Sylwii i Kuby z okazji urodzin.
 82. Do MBF z podziękowaniem za zdrowie i wszelkie łaski, z prośbą o dalszą Bożą opiekę w intencji całej rodziny.
 83. Do Bożej Op. przez wstawiennictwo MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Sylwii i Leszka z okazji 30. rocznicy ślubu oraz o opiekę MBR dla całej rodziny.
 84. Do Bożej Op. i MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. dla całej rodziny.
 85. Za wstawiennictwem Matki Bożej o dar potomstwa dla córki oraz o Boże błogosławieństwo dla dzieci.
 86. Do Bożej Op. za wstaw. MBF Królowej Różańca Św., z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie z okazji 85. urodzin męża Huberta i żony Anieli.
 87. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie dla rodzin: Stroba, Żelok, Nancka.
 88. Do MBF, podziękowanie za zdane egzaminy, prosząc o dalszą opiekę i zdrowie, dary Ducha Św. dla wnuków i prawnuków.
 89. Do MBF, prośba o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodzin: Bula, Brol, Klama i Tkacz.
 90. Do MB Różańcowej w podziękowaniu za szczęśliwy przebieg operacji, z prośbą o dalszą opiekę w trakcie powrotu do zdrowia.
 91. Do Bożej Op., MB Różańcowej i Aniołów Stróżów w podziękowaniu za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o dalszą opiekę oraz dary Ducha Św. dla córek Wiktorii, Martyny i Anny.
 92. Do Bożej Op., MB Różańcowej i Anioła Stróża z prośbą o opiekę i dary Ducha Św. dla chrześnicy Zosi z okazji pierwszej rocznicy urodzin.
 93. Do Bożej Op. i MB Różańcowej z prośbą o powrót do zdrowia dla babci Marii.
 94. Do Bożej Op. i MB Różańcowej z prośbą o pomoc w intencji Bogu wiadomej.

Galeria zdjęć

wstecz